Номери Басейн та SPA Ресторан та бар Правила поселення Контакти

Басейн та SPA

Іноді, щоб дійсно відпочити, варто просто уповільнитись: наприклад, полежати у гарячій сауні чи поплавати у басейні. Тут так добре, що нічогонероблення не викликає жодних докорів сумління

Біо сауна

Входить в ціну номера

Знаємо, ви приїхали у Карпати, аби сповна відчути їхній ритм: кататися на лижах, мчати вздовж схилів на велосипеді й гуляти лісами. Аби після усіх цих пригод ваше тіло могло відпочити, ми створили SPA-центр, де можна цілком розслабитися.

Римська парна

Входить в ціну номера

У римській парній, з високою вологістю і температурою повітря 45-60° С, тіло поступово прогрівається і розслабляється, а завдяки ароматичним маслам, що насичують пару, легшають і думки. Якщо ж хочете покращити кровообіг й оздоровити шкіру — спробуйте біосауну з температурою близько 65° С при вологості 50%.

Користування SPA-процедурами входить у вартість проживання в готелі.

Басейн

Входить в ціну номера

Уявіть, як ви виринаєте з прозорої води, а перед вами лише гори, й нічого більше. Засніжені або зелені й залиті сонцем — неважливо, адже у тут вам однаково тепло у будь-яку пору року. В цей момент ви наче на краю світу, де немає турбот.

Критий басейн з панорамними вікнами з виглядом на Карпати безкоштовно доступний гостям готелю в будь-який час.
Масаж

Якщо давно обіцяли собі подбати про своє тіло, як от полікувати той затиснутий м’яз, вирівняти плечі чи просто дозволити собі годину нерухомого відпочинку, — у нашому SPA-центрі доступна послуга оздоровчого масажу. Вимикайте думки й насолоджуйтеся.